Ilustracja do artykułu: Zaproszenie do udziału w Europejskiej Grze Miejskiej

Zaproszenie do udziału w Europejskiej Grze Miejskiej

07-05-2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w Europejskiej Grze Miejskiej, która odbędzie się 11 maja br. To niepowtarzalna okazja, aby wziąć udział w pełnej emocji przygodzie, która połączy zabawę z edukacją!

Jesteśmy dumni z 20 lat polskiej obecności w Unii Europejskiej! To historyczne wydarzenie zasługuje na wyjątkowe świętowanie. Dlatego też, wraz z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Kaliszu zapraszamy do udziału w grze, która odbędzie się na terenie Ośrodka Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim. Europejska Gra Miejska została objęta Patronatem Honorowym przez Panią Beatę Klimek Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Partnerami Gry są: Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu, Punkt Regionalny Eurodesk Kalisz, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ostrowie Wielkopolskim.

Tematyka gry nawiązywać będzie do 20. rocznicy członkostwa Polski w Unii Europejskiej, nadchodzących wyborów do Parlamentu Europejskiego oraz priorytetów Komisji Europejskiej. Wydarzenie to organizowane jest także w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Drużyny, które w rankingu zajmą pierwsze trzy miejsca otrzymają wartościowe nagrody:

• I miejsce: voucher o wartości 700,00 zł brutto
  • II miejsce: voucher o wartości 500,00 zł brutto
  • III miejsce: voucher o wartości 300,00 zł brutto

Wszyscy uczestnicy otrzymają publikacje oraz gadżety europejskie!

Jak wziąć udział w grze?

Uzupełnij Formularz zgłoszeniowy i prześlij go na adres: europedirect-ostrowwielkopolski@ctiw.pl lub informacje wymagane w formularzu prześlij bezpośrednio na maila :)

Udział w zabawie można zgłaszać do 9 maja lub do wyczerpania liczby miejsc w grze.

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy :)

Formularz zgłoszeniowy